Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania do wynajęcia Zegrze Południowe - Oferty wynajmu mieszkań

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie umeblowane Zegrze Południowe

Zegrze Południowe,mazowieckie

6 900 zł72,19 m² 95,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę Apartament przy Samej Wodzie w Riva Zegrze Jezioro Zegrzyńskie Ten przestronny apartament o powierzchni 72,19 m z ogromnymi tarasami łącznie 21,01 m to idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Zegrze Południowe

Zegrze Południowe,mazowieckie

6 900 zł72,19 m² 95,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Polna-Asnyka,Wołomin(Zegrze Południowe + 21 km)

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

46m2 | 2 pokoje | Sienkiewicza 33 | Parter | Centrum | Park 400 m Na wynajem mieszkanie w bezpiecznej i doskonale skomunikowanej okolicy o powierzchni 46 m , zlokalizowany przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Zielonka(Zegrze Południowe + 20 km)

3 700 zł65 m² 56,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Zielonka, ul. Paderewskiego, na wynajem 3 pokoje, oddzielna widna kuchnia, duży schowek, po remoncie Prezentujemy na wynajem trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie położone na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Marki(Zegrze Południowe + 16 km)

3 500 zł71,50 m² 48,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , zlokalizowane przy ulicy Długiej w Markach. Jest to idealna nieruchomość dla pary lub małej rodziny, ceniących spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka umeblowana

Wieliszew(Zegrze Południowe + 4 km)

1 900 zł26 m² 73,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji od najemcy Cena wynajmu dotyczy mieszkania , miejsca parkingowego oraz komórki lokatorskiej. Do wynajmu mieszkanie jednopokojowe w nowym budynku, położone na II piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słowackiego

Radzymin(Zegrze Południowe + 12 km)

2 900 zł41,67 m² 69,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Świeżo wykończone, pachnące nowością, mieszkanie o powierzchni 41,67 m2 z 30-metrowym, ogródkiem w którym nikt jeszcze nie mieszkał! Mieszkanie położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wołodyjowskiego

Marki(Zegrze Południowe + 16 km)

3 500 zł72 m² 48,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie około 72m2 z 2026r. Marki ul. Michała Wołodyjowskiego, bezczynszowe orzewanie podłogowe nowe i pachnące - opcja 1 - Mieszkanie na poddaszu ( II piętro ) Najem:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Armii Krajowej

Wołomin(Zegrze Południowe + 21 km)

4 800 zł93,84 m² 51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą przestronnego lokalu o powierzchni 93,84 m na wynajem! Nieruchomość usytuowana na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku i wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szwoleżerów

Ząbki(Zegrze Południowe + 20 km)

2 300 zł49 m² 46,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie w Ząbkach przy ul. Szwoleżerów o pow. 49,5 m2, 2-pokojowe, rozkładowe, częściowo umeblowane z agd oraz z miejscem parkingowym; na układ funkcjonalny składa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Ząbki(Zegrze Południowe + 20 km)

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne i ustawne dwupokojowe mieszkanie położone przy ulicy Miłej 4 w Ząbkach, gotowe do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, 4- piętrowego budynku z 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem, ul. Piłsudskiego

Centrum,Legionowo(Zegrze Południowe + 8 km)

2 600 zł35 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Prowizja 0% Dostępne od czerwca Do wynajęcia kawalerka w Centrum Legionowa przy ul. Piłsudskiego 13. Bardzo ładne, świeżo wyremontowane, gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie o powierzchni 30m2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osiedle Wojskowe

Zegrze Południowe,mazowieckie

1 900 zł47 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu mieszkanie trzypokojowe z widną kuchnią położone w Zegrzu Południowym. Lokal mieszkalny trzypokojowy, jeden pokój jest przechodni z pokoju dziennego przechodzi się do.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij